Zyrtare: KRZ çertifikon listën “Alterantiva për Ndryshim- Shqiprim Arifi" me 367 nënshkrime
Lugina

Zyrtare: KRZ çertifikon listën “Alterantiva për Ndryshim- Shqiprim Arifi" me 367 nënshkrime

06.Oct.2018 07:54
0

Komisioni Republikan Zgjedhor ka sjellë vendim për çertifikimin e listës “Alterantiva për Ndryshim- Shqiprim Arifi"

Në këtë vendim thuhet se më 4 nëntor kjo parti ka dorëzuar kërkesësn për anëtarë kandidatë të Këshillit Kombëtar Shqiptar, shkruan Titulli.com.

Bartësi i kësaj liste ka vepruar në përputhje me konkluzionin e KRZ-së dhe ka përmbushur mungesën e deklaratave të votuesve që do të përkrahin këtë listë.

Lista “Alterantiva për Ndryshim- Shqiprim Arifi" ka 15 kandidatë potencial për anëtër të Këshillit Kombëtar Shqiptar e përkrahur nga 367 deklarata të vërtetuara të votuesve./Titulli.com/

Të pish kapuçino me flori të vërtetë, 24 karat
Kryediplomati Bushati: Lugina e Preshevës e diskriminuar dhe e lënë në harresë nga Serbia
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration