Rajoni dhe Politika

Sot takohen ekipet e LVV dhe LDK

Sot takohen ekipet e LVV dhe LDK

Ekipet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, sot do të takohen për t’u dakorduar për programin qeverisës. Kështu ka deklaruar Vjosa Osmani e LDK-së, e cila nuk ka dhë

11.Oct.2019 08:32