Neymar: Nuk vlej 222 milionë euro

Nga Redaksia.B 14.06.2018 13:36

Neymar ka thënë se nuk vlen 222 milionë euro, shuma që u pagua nga Paris Saint-Germain për ta blerë brazilianin. 

Braziliani është blerja më e shtrenjtë në histori të futbollit, kur kaloi nga Barcelona drejt Ligue 1.

Neymar ka shkëlqyer në kampionatin francez.

“Unë nuk jam krenar për çmimin e transferimit, as për faktin se unë jam lojtari më i shtrenjtë ndonjëherë”.

“Janë vetëm para dhe asgjë tjetër. Nuk mund të ndihmoj. Personalisht, unë do të kisha paguar më pak për veten time”.

“Gjithmonë kam dashur të jem i veçantë, ky ishte qëllimi im”.

“Unë me të vërtetë punova dhe sakrifikoja çdo ditë të jetës sime për t’u bërë një profesionist në një ditë, ishte ëndrra e vetme që kam pasur ndonjëherë.

“Jam krenar që e kam arritur qëllimin tim të fëmijërisë”, ka thënë Neymar.

Nga Redaksia.B 14.06.2018 13:36
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.