Iniesta gjen zëvendësuesin e tij tek Barcelona

Nga Redaksia.B 11.05.2018 11:51

Antoine Griezmann është duke u kërkuar me ngulm nga Barcelona dhe kapiteni në largim, Andres Iniesta, ua ka bërë të qartë drejtuesve të klubit se bëhet fjalë për një super sulmues, të cilin nuk duhet ta lëshojnë nga duart.

“E di se Griezmann është një ndër sulmuesit më të mirë në botë momentalisht, por nuk ia kam idenë se çfarë do të ndodhë në të ardhmen”, tha Iniesta.

“Momentalisht, ai është lojtar i Atleticos dhe çfarëdo që them, nuk do të ndryshojë këtë”.

“Nëse i bashkohet Barcelonës, do të jetë transferim i shkëlqyer”, shtoi mes tjerash Iniesta.

Nga Redaksia.B 11.05.2018 11:51
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.