Mbyllet aeroporti i Londrës, gjendet një bombë e Luftës së Dytë Botërore

Nga RedaksiaR 12.02.2018 10:35

Një bombë e pashpërthyer e Luftës së Dytë Botërore ka sjellë mbylljen e aeroportit të Londrës. Gjatë gjithë ditës së sotme, nuk do të lejohet asnjë fluturim nga ky aeroport, për shkak të frikës nga ndonjë shpërthim i mundshëm.

Sipas mediave vendase, janë anuluar 100 fluturime dhe janë prekur 16.000 pasagjerë. Pajisja u zbulua në Dock George V në rreth 5 të dielën gjatë punës së planifikuar në aeroport.

Policia  tha se aeroporti ishte mbyllur në orën 10, pasi oficerët punonin me Marinën Mbretërore për të hequr bombën.

 

Nga RedaksiaR 12.02.2018 10:35
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.