Valverde: Presim çdo kundërshtar

Nga Redaksia 06.12.2017 10:03

Barcelona është kualifikuar në 16 më të mirat e Evropës si fituese e grupit, ndërsa Ernesto Valverde thotë se çdo kundërshtar është i pranueshëm.

Barcelona doli para Juventusit me 14 pikë, dhe mund të ketë një short më të lehtë.

“Nuk e di se çfarë mund të ndodh në short. Do ta pranojmë çdo kundërshtar”.

“Plani jonë është të dominojmë ndeshjet dhe të krijojmë sa më shumë raste, duke mos pranuar që të rrezikojmë portën tonë”.

“Do të provojmë që t’i bëjmë gjëra sa më mirë. Nganjëherë luajmë bukur, nganjëherë jo”.

Valverde në fund foli edhe për Thomas Vermaelen dhe Sergio Busquets, që luajtën mirë në mbrojte.

Samuel Umtiti dhe Javier Mascherano janë të lënduar dhe Barcelona po provon disa mundësi./Telegrafi/    

 

 

 

Nga Redaksia 06.12.2017 10:03
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.