Google publikon listën e aplikacioneve dhe lojërave më popullore të vitit

Nga Redaksia 05.12.2017 09:17

Google publikoi listën e aplikacioneve, lojërave dhe përmbajtjeve të tjera më popullor të vitit në Google Play.

Super Mario Run ishte loja e re më e shkarkuar e vitit. Google nuk dha informacione se saherë është shkarkuar por sipas të dhënave të Nintendo bëhet fjalë për 200 milion shkarkime në Android dhe iOS që nga debutimi në Dhjetor të 2016-ës.

Listën e plotësojnë: Bubble Witch 3 Saga, Magic Tiles 3, CATS: Crash Arena Turbo Stars dhe Ballz.

Sa i takon filmave, Moana ishte më e shkarkuara. Game of Thrones ishte shfaqja televizive më e ndjekur ndërsa kënga Humble e Kendrick Lamar ishte më e pëlqyera.

Photo Editor – Beauty Camera & Photo Filters ishte aplikacioni më i shkarkuar. Ja listat:

Aplikacionet e reja më popullore të 2017-ës:

Lojërat e reja më popullore të 2017-ës:

Këngët më të dëgjuara të 2017-ës:

Filmat më të shikuar të 2017-ës:

Shfaqjet televizive më të ndjekura të 2017-ës:

Librat më të lexuar të 2017-ës:

 

 

Nga Redaksia 05.12.2017 09:17
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.