Mascherano: Sukseseve të Barcës po i vjen fundi

Nga Redaksia 05.12.2017 08:46

Mbrojtësi i Barcelonës, Javier Mascherano, beson se periudha aktuale e suksesit të ekipit të tij, po shkon drejt fundit.

Një raport në El Mundo Deportivo sugjeroi se argjentinasi dëshiron të largohet nga Camp Nou verën e ardhshme, pasi të njëjtën gjë e kërkoi verën e kaluar.

Në anën tjetër, vet Masch beson se shumë shpejt do të konfirmohet fundi i sukseseve të Barcelonës.

“Periudha e sukseseve të Barcelonës po shkon drejt fundit, jam i sigurt për këtë”.

 

“Nuk ka mbaruar ende, por do të përfundojë shumë shpejt, ashtu siç i ndodh secilit top klubi me ciklin e suksesshëm të lojtarëve, cikël i cili nuk zgjatë përgjithmonë”, theksoi Mascherano.

“Besoj se e di kur do të përfundojë, por nuk do t’ua them këtë”, potencoi mbrojtësi.

Kontrata e Mascheranos te Barcelona skadon në qershor të vitit 2019. /Telegrafi/

 

 

Nga Redaksia 05.12.2017 08:46
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.