Së shpejti OnePlus 5T në version Star Wars

Nga Redaksia 03.12.2017 12:37

Kompania e njohur OnePlus gjatë ngjarjes “Comic Con India”, e cila është mbajtur në Indi, ka zbuluar versionin Star Wars Limited Edition për modelin OnePlus 5T.

OnePlus 5t Star Wars Limited Edition pritet të lansohet këtë muaj, ndoshta me lansimin e filmit më të ri të Star Warsit: The Last Jedi, transmeton Koha.net. Ky film do të debutojë më 15 dhjetor. Po ashtu, ky telefon pritet të jetë ekskluziv për Indi.

Versioni Star Wars Limited Edition do të vijë me ngjyrë të re, ku pjesa e pasme do të jetë me ngjyrë të bardhë dhe me logon “Star Wars” të vendosur në pjesën e poshtme. Pjesa e përparme e telefonit është me ngjyrë të zezë, e po ashtu edhe butonët që gjenden anash.

 

Nga Redaksia 03.12.2017 12:37
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.