Ju e urreni në serial, po do të ndroni bindje për të pasi ta shihni foton e jetës së saj reale (Foto)

Nga Redaksia 01.08.2017 10:23

‘Zejnepi’ nga seriali “Kara Sevda”, ka ndër rolet kryesore

Ajo është një personazh i gjendur mes dashurisë së gabuar dhe familjes.

Në serial është një vajzë mjaftë me stil, ku në cdo episode të serialit mahnit me pamjen e saj, transmeton ORAinfo.
Por një karakteristik e perzonazhit të saj është se ajo është gjithmon e vetmuar, kurse në jetën reale, ndodh e kundërta.

Ajo sot ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet mjaftë e lumtur dhe e rrethuar nga shumë njerëz.

z_1501569114-6866244

Nga Redaksia 01.08.2017 10:23
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.