Dua Lipa në mesin e yjeve që pritet të shkëlqejnë

Nga Redaksia 09.01.2017 13:12

Ajo është në mesin e yjeve që pritet të shkëlqejnë gjatë këtij viti. Albumi i saj ‘Dua Lipa’ pritet të dalë më 10 shkurt dhe adhuruesit e saj sigurisht se nuk do të zhgënjehen

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa vazhdon të marr vlerësime pozitive dhe ajo po e ndërton me hapa të sigurt karrierën e ndritur, raporton albinfo.ch.

E përditshmja britanike “The Guardian” në një shkrim për yjet të cilët pritet të shkëlqejnë gjatë vitit 2017, ka renditur edhe Dua Lipën. Ajo është në mesin e yjeve që pritet të shkëlqejnë gjatë këtij viti. Albumi i saj ‘Dua Lipa’ pritet të dalë më 10 shkurt dhe adhuruesit e saj sigurisht se nuk do të zhgënjehen.

“Ish-modele me të kaluar të larmishme, babai i saj ishte një këngëtar i muzikës rok nga Kosova, Dua Lipa konsiderohet si sukses i pamohueshëm në industri. Ajo e përshkruan zërin e saj si “pop i errët”, megjithatë errësira mund të bie nëse albumi i saj del i artë”, shkruan e përditshmja britanike.

Me ritmin që po shkon ajo, e ardhmja duket e sigurt.

 

Nga Redaksia 09.01.2017 13:12
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.