Conte: Nuk do shesim më futbollistë në Kinë

Nga Redaksia 06.01.2017 20:46

Sipas Antonio Contes, shitjet e futbollistëve të Chelseat drejt Kinës kanë përfunduar me transferimin e Oscarit dhe Obi Mikelit.

Trajneri italian është ndalur te flas rreth transferimeve të futbollistëve të tij në drejtim të Superligës së Kinës, ku sipas tij më asnjë futbollist nuk do të largohet.

“Shpresoj që ofertat nga Kina të kenë përfunduar me Mikelin dhe Oscarin”, ka thënë Conte për mediat angleze.

“Ne kemi filluar këtë sezon në mënyrën e duhur dhe është e rëndësishme për të mbajtur të njëjtët lojtarë”, përfundoi trajneri i Chelseat. /Telegrafi/

 

Nga Redaksia 06.01.2017 20:46
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.