Neymar: I mërzitur për humbjen, krenar me bashkëlojtarët

Nga Redaksia 07.03.2018 11:34

Paris Saint Germaini humbi nga Real Madridi edhe në ndeshjen e dytë (1-2) dhe kështu u eliminua nga Liga e Kampionëve.

Për skuadrën nga Parisi ishte mungesë e madhe Neymari, i cili u lëndua ditë më parë.

Pas ndeshjes ylli brazilian ka postuar në Instagram një fotografi, ai ka thënë se është shumë i mërzitur dhe se i vjen keq që nuk ishte në fushë.

Neymar dhe Ronaldo para ndeshjes së parë në Bernabeu (Foto: Getty Images)

“Jam i mërzitur për humbjen, por më shumë i mërzitur se nuk mund të isha në fushë dhe të ndihmoja bashkëlojtarët”.

“Ajo që bën krenar është se i pash të gjithë duke u përpjekur. Përpara Paris”, ka shkruar Neymar.

26-vjeçari ka shënuar shtatë gola në gjashtë paraqitje këtë sezon në LK në 630 minuta.

Në përgjithësi ka shënuar 29 gola në 30 paraqitje. /Telegrafi/

 

 

Nga Redaksia 07.03.2018 11:34
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.