Thaci i emocionuar me parakalimin e Kosovës në lojërat olimpike

Nga RedaksiaR 09.02.2018 13:41

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka marrë pjesë në parakalimin e ekipit të Kosovës në Lojërat Olimpike të Kosovës që po mbahen në Peyong Chang.

Menjëherë pas parakalimit të skitarit Albin Tahiri, dhe ekipit të Kosovës, Thaçi ka shprehur emocionet në një postim në twitter.

“Emocione të pabesueshme për Republikën e Kosovës që u prezantua në Stadiumin Olimpik të Peyong Chang. Fat të mbarë Albin, fat të mbarë Kosovë”, ka shkruar presidenti i vendit.

Ndryshe Kosova në këto lojëra përfaqësohet nga Albin  Tahiri si sportisti i vetëm që do të mbrojë ngjyrat kaltër e verdhë.

Thaçi në këto Lojëra Olimpike ka arritur pas pjesëmarrjes në Lutjet e Mëngjesit në Amerikë. 

 

 

Nga RedaksiaR 09.02.2018 13:41
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.