Zidane thyen rekordin negativ të Benitezit

Nga Redaksia 05.12.2017 09:19

‘AS’ shkruan se trajneri francez ka bilanc më të dobët se ai i Rafael Benitezit në sezonin 2015-16.

Zinedine Zidane dhe Real Madrid nuk i kanë punët mbarë gjatë këtij sezoni në La Ligë.

E përditshmja sportive madrilene ‘AS’ shkruan se trajneri francez ka bilanc më të dobët se ai i Rafael Benitezit në sezonin 2015-16.

Zidane dhe “Los Blancos” kanë grumbulluar 28 pikë dhe kanë shënuar 25 gola, deri më tani.

Kurse, skuadra e Benitezit kishte 30 pikë e 32 gola të shënuar, prapë më mirë se Zidane për nga numri i pikëve. /Lajmi.net/

Nga Redaksia 05.12.2017 09:19
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.