Mustafa: Bashkohu në familjen e madhe PDSH, Preshevën do ta qeverisim ne?

Nga Redaksia 12.11.2017 21:48

Partia Demokratike Shqiptare në Preshevë ka përfunduar të procesin e mbledhjes së 1240 nënshkrimeve për mbështetjen e listës së tyre zgjedhore për zgjedhjet lokale më 24 Dhjetor.

Kryetari i PDSH-së Ragmi Mustafa, gjatë një konferencë për gazetarë ka falënderuar përkrahësit për listën zgjedhore për t’u futur në një garë që do të jetë triumfuese, shkruan Titulli.com.

“PDSH do të dalë lidere e vërtetë e këtyre zgjedhjeve dhe do të luftojë me të gjitha mjetet demokratike për të drejtuar këtë komunë”, theksoi Mustafa.

Ai u shpreh se tani është koha që votuesi të jap mbështetje partisë lidere, PDSH-së për të drejtuar këtë komunë dhe ecur drejt përparimit në të gjitha fushat socio-ekonomike.

Mustafa ftoi anëtarët dhe sipmatizuesit e PDSH-së që të mobilizohen në këtë kohë për të ndërtuar dhe rritur familjen e madhe të Partisë Demokratike Shqiptare./Titulli.com/ 

Nga Redaksia 12.11.2017 21:48
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.