Marcelo i jep shpresë Real Madridit për transferimin e Neymarit

Nga RedaksiaR 10.11.2017 08:36

Lajm fantastik për të gjithë tifozët e Real Madridit.

Marcelo ka njoftuar Real Madridin për pakënaqësinë e Neymarit në Paris Saint-Germain.

Gjatë kësaj jave kanë filluar të qarkullojnë spekulime rreth interesimit të klubit spanjoll për blerjen e ish yllit të Barcelonës.

Kurse, “AS”, shkruan se Marcelo – i cili ka takuar Neymarin në Kombëtaren e Brazilit – ka njoftura klubin e tij se sulmuesi është i pakënaqur në Paris Saint-Germain, përcjell “lajmi.net”.

Real Madrid beson se mund të realizojë një përforcim të madh duke e sjell në Santiago Bernabeu pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

 

Nga RedaksiaR 10.11.2017 08:36
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.