Shtatënjakët e parë në botë mbushin 19 vjeç

Nga Redaksia 04.01.2017 11:04

Në vitin 1997, Bobbie McCaughey u bë nënë e shtatë fëmijëve – katër djemve dhe tre vajzavem dhe për hërë të parë të gjithë të shëndetshëm bashkë me nënën.

Kenny, Kelsey, Natalie, Brandon, Alexis, Nathan dhe Joel janë quajtur “Seven from heaven.”

Edukimi i shtatnjakëve ishte një arritje e madhe për Bobbie dhe burrin e saj Kenny, dhe kushdo që ka fëmijë mund ta kuptojnë pse.

Këtë vit fëmijët e famshëm McCaughey festuan ditëlindjen e tyre të 19-të! Ata u kthyen në shtatë të rinj të mrekullueshëm, të cilët tashmë e dinë se me çfarë do të merren në të ardhmen.

 

Nga Redaksia 04.01.2017 11:04
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.