Flakë deklaratash në Preshevë: Salihu i thotë në sy je milioner dhe hajn klasik, Mustafa ja kthen të vije turp?

Nga Redaksia 15.05.2018 15:59

Në kuvendin komunal të komunës së Preshevës është mbajtur séance e katërt nën tone kërcënuese deklarative mes këshilltarëve të ndryshëm.

Mirëpo një diskutim i flaktë është bërë mes Ragmi Mustafës, kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare dhe Sami Salihut kryetar i kuvendit komunal.

Salihu i ka thënë Mustafës se je hajn tipik klasik dhe milioner i politikës shqiptare lokale për 12 vite ndërsa as nuk ja trembë syrin, shkruan Titulli.com.

Mustafa ju ka drejtua Salihut se duhet të vijë turp dhe se ai ka akuzuar atë për hajni duke ju drejtuar me kërcënim se mundë të ja tremb syrin se trishtohesh dhe ka akuzuar se është kriminel.

Sami Salihu i ka thënë Mustafës se gati 6 muaj bënë shpifje në mënyrë tinëzare dhe se e ka quajtur kriminel.

Kuvendi komunal ka mbajtur diskutime të ashpra mes grupeve të ndryshme politike lokale./Titulli.com/

Nga Redaksia 15.05.2018 15:59
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.