Klubi nikoqir fitues i turnirit mbarëkombëtar “Tërnoci 2018” (foto)

Nga Redaksia 19.04.2018 10:33

Ka përfunduar turiniri mbarëkombëtar në futboll “Tërnoci 2018” me pjesëmarrës nga Tetova, Peja, Ulqini dhe Durrësi ndërsa fitues është shapllur ekipi nikoqir.

Drejtori i Klubit Futbollistik “Tërnoci”, Enis Salihu ështe shprehur i kënaqur me këtë organizim që ka tubuar shqiptarët e të gjitha trojeve në këtë manifestim sportiv.

Sipas tij KF “Tërnoci”  shpallet kampion i turnirit mbarëkombëtar "Ternoci 2018", vendi i dytë i takoi KF “Pejës”, vendi i tretë u nda për KF “Tetova” ndërsa ekipi i Durrësit dhe Ulqinit u shquan per "fair play" ndërsa golshenues më imirë u zgjodh Gentrit Ebibi.

Ky turnir është organizua në jubileun e parë të ndarjes nga jeta të sportistit, trenerit, mësuesit dhe njërit ndër kontribuesit e KF Tërnocit, REXHEP ADILIT – REXHËS dhe është përkrahur financiarishtë nga komuna e Bujanocit./Titulli.com/

Nga Redaksia 19.04.2018 10:33
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.