Kabineti i kryetarit: Ftesa zyrtare nga Kosova për Shaip Kamberin arriti me vonesë

Nga Redaksia 16.04.2018 12:55

Kabineti i kryetarit të komunës së Bujanocit, ka njoftuar redaksinë e Titulli.com gjatë ditës së sotme se ftesa për pjesëmarrje në inaugurimin e punimeve të autoudhës Prishtinë-Gjilan-Konçul ka arritur me vonesë.

Sipas tyre njoftimi është dërguar përmes avionit dhe zyrës ndërlidhëse në Beograd dhe për atë arsye kryetari i komunës nuk ka qenë i njoftuar me kohë edhe nuk mori pjesë në këtë ceremoni.

Gjatë ditës së djeshme në Gjilan solemnisht kanë filluar punimet e autoudhës që lidhe Kosovën me komunën e Bujanocit në të cilën morë pjesë përfaqësues të institucioneve të Kosovës dhe të tjerë.

Titulli.com publikoi lajmin se kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi nuk mori pjesë në inaugurimin e punimeve të autoudhës Prishtinë-Gjilan-Konçul.

Më poshtë shihet ftesa zyrtare e dërguar nga ministri Pal Lekaj për pjesëmarrjen e Shaip Kamberit në fillimin e punimeve të autoudhës./Titulli.com/

Nga Redaksia 16.04.2018 12:55
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.