PDSH dhe PVD zgjedhin bashkë kryesinë e re të Këshillit Kombëtar Shqiptarë

Nga Redaksia 13.02.2018 17:30

Këshilli Kombëtar Shqiptar në mbledhjen e parë pas vdekjes s ish-kryetarit të këtij institucioni ka zgjedhur kryesinë e re me kryetar Shukri Ymeri.

Kjo kryesi është votur nga të gjithë anëtarët përveç Zejni Fejzullahut, anëtarë nga Partia Demokratike, shkruan Titulli.com.

Anëtarët e kuvendit të KKSH-së zgjodhën në përbërje të zgjeruar për zëvendës kryetare Ardita Sinani dhe Galip Beqiri, kryetar i organit ekzekutiv.

Kuvendi i Këshillit Kombëtar Shqiptar ka 15 anëtarë ndërsa zgjedhje e kyesisë së re sot është bërë në marrëveshje mes anëtarëve të Partisë Demokratike Shqiptare dhe Partisë për Veprim Demokratik./Titulli.com/

 

Nga Redaksia 13.02.2018 17:30
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.