Policia: Në fundjavë janë shënuar dy aksidente në komunikacion

Nga Redaksia 13.11.2017 13:27

Gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Drejtorisë së Policisë në Vrajë janë regjistruar dy aksidente trafiku.

Sipas njoftimit të policisë një person ka marrë lëndime të rënda ndërsa një tjetër është më lehtë i dëmtuar. 

Gjithashtu një person tjetër është mbajtur në paraburgim për shkak se ka vozitur nën ndikimin e alkoolit, transmetonTitulli.com. 

Polica në Vrajë ka njoftuar se përveç këtyre aksidenteve janë shënuar edhe tre raste që kanë thyer rendin dhe qetësinë./Titulli.com/

Nga Redaksia 13.11.2017 13:27
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Regjistrohu

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *
Pseudonimi publikohet së bashku me komentin e postuar.

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.