APN: Përfunduam nënshkrimet për pjesëmarrje në zgjedhje lokale

Nga Redaksia 12.11.2017 20:46

Alternativa për Ndryshim në Preshevë ka noftuar se ka grumbulluar nënshkrimet e nevojshme për kandidatët për këshilltarë në kuvendin komunal në zgjedhjet lokale më 24 Dhjetor.

“Të dashur antëtarë, të dashur simpatizant dhe të gjithë ju që po e përkahni ndryshimin, ju faleminderojmë të gjithëve për përkrahjen tuaj që po e bëni, për të vazhduar ndryshimin në Preshevë, të gjithë ju të rinj, të moshuar të cilët pritët në radhë që të jipni nënshkrimin tuaj që ta legjitimoni listën zgjedhore të Alternativës për Ndryshim këto dy ditë”, thuhet në njoftimin e APN-së. 

Zgjedhjet e parakohshme lokale do të mbahen më 24 Dhjetor në komunën e Preshevës ndërsa regjistrimi i listave zgjehdore do të bëhet në komisionin komunal zgjedhorë./Titulli.com/

 

Nga Redaksia 12.11.2017 20:46
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.