Parku në Bujanoc me lodra të reja për fëmijë

Nga Redaksia 10.08.2017 19:01

Kanë përfunduar punimet në parkun e qytetit të Bujanocit dhe kështu janë zëvendësuar lodrat e vjetëra me të reja.

“Në park janë vendosur edhe shportat e reja për mbeturina, andaj bëjmë apel te qytetarët që të jenë më të kujdesshëm gjatë qëndrimit në të dhe mos t’i hudhin mbeturinat. T’i sigurojme ambient të pastër dhe të sigurtë fëmijëve tanë është detyrë dhe obligim i joni”, thuhet në njoftimin e komunës së Bujanocit të publikuar në facebook.

Ky projekt është realizuar nga Qendra për Avancimin e të Rinjëve dhe Grave në mbështetje financiare të TRAG Fondacionit nga Beogradi gjithashtu mbështetje është ofruar edhe nga komuna e Bujanocit./Titulli.com/

Nga Redaksia 10.08.2017 19:01
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.