Hapet solemnisht ekspozitura e re e Bankës Komerciale në \"VM Center\" në Preshevë

Nga Redaksia 09.08.2017 19:30

Në ambientet e qendrës tregtare “VM Center” në Preshevë është hapur solemnisht ekspozitura e re e Bankës Komerciale që do të ofrojë të gjitha shërbimet bankare për persona fizikë dhe juridik.

Anëtari i këshillit ekzekutiv të kësaj banke, Dejan Teshiq tha gjatë hapjes se klientët kanë besim në shërbimet kualitative bankare të tyre.

Drejtori i ekspoziturës së Bankës Komerciale në Preshevë, Beqir Ahmeti theksoi se është i  kënaqur me zgjerimin e bankës e cila ka më shumë se 800 klientë të mikro-biznesit dhe 10 mijë klientë fizikë.

Orari i punës se kësaj ekspoziture do të jenë gjatë ditëve të punës nga ora 9 deri 16 ndërsa për klientët do të jetë në shërbim 24 orë bankomati./Titulli.com/

 

Nga Redaksia 09.08.2017 19:30
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.