Hallakamë në markato: Nderlidhën Juventus Milan dhe Man. United, ja për çka është fjala…

Nga Redaksia 05.01.2017 21:44

Merkatoja dimërore ka aktivizuar klubet e mëdha evropiane, të cilat tashmë kanë etiketuar lojtar që duan ti keë në skuadra nga janari e tutje.

Lajmi që është duke qarkulluar në mediat britanike ka të bëjë me mbrojtësin e krahur francez, Patrice Evra, i cili me gjasa të mëdha do të rikthehet të ish-skuadra e tij Manchester United.

Bëhet e ditur poashtu se një levizje e tillë e Evras bëhet për arsye se Juventus e kërkon yllin e Milanit, Mattia De Sciglio, por një operacion i tillë dukët pothuajse i pamundur, pasi zyrtarët e Milanit nuk duan të dëgjojnë për një largim nga ekipi të një nga lojtarëve më të mirë që ka në dispozicion trajneri Vincenzo Montella.

 

 

Nga Redaksia 05.01.2017 21:44
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.