Vuçiç viziton Bujanocin, ja agjenda e tij?!
Lugina

Vuçiç viziton Bujanocin, ja agjenda e tij?!

07.Feb.2019 09:10
0

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç sot pritet ta vizitojë Bujanocin si pjesë e fushatës “E ardhmja e Serbisë”, gjatë së cilës ai dëshiron t’i paraqesë rezultatet e Qeverisë aktuale dhe të bisedojë me qytetarët, njoftuan mediat lokale.

 Mësohet se presidenti serb gjatë qëndrimit në Bujanoc do ta vizitojë repartin e kompanisë JUMKO ku janë të punësuar rreth 110 persona që këto ditëve ka mbushur një vit nga fillimi i funksionimit. Vuçiç ka paralajmëruar se fushatën gjatë së cilës ai planifikon të vizitojë të 29 rrethet administrative, do të fillojë me rrethin e Pçinjës.
copy(/home/titulli/public_html/images/image/ucic-rama.jpg): failed to open stream: No such file or directory
Thaçi nga Amerika: E logjikshme përfshirja e Preshevës, Medvegjës e Bujanocit në Kosovë
Arifi: Gjykata në Preshevë brenda pak javësh rifillon punën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration