Nagip Taipi nga Tërnoci me vepra arti përmes copëzave të drurit (video)

Nga Redaksia 12.12.2016 19:57

Nagip Taipi apo siç njihet në opinionin e Luginës Tashi është prezantuar në emisionin në shtëpinë tonë Top Channel i cili paraqiti veprat e tij në fushën e artit përmes drurit.

Ai krijon mozaikë tejet të veçantë, ku gdhend personazhe dhe objekte që lidhen me shqiptarët. 
Nagip Taipi nga Lugina e Preshevës, përmes copëzave të drurit ka krijuar me dhjetëra vepra arti, secila me domethënie të veçantë./Valon Gashi-Titulli.com/

 

Nga Redaksia 12.12.2016 19:57
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.