Atraktive

Fshati ku askush nuk pi duhan

Fshati ku askush nuk pi duhan

Megjithëse Greqia mbetet një prej shteteve me përqindjen më të lartë të duhanpirësve në Europë, në Kretë ekziston një fshat ky askush nuk tymos. Sipas “Protothema”, fshat

28.Mar.2019 08:13
Nënë e bijë, pilote

Nënë e bijë, pilote

Janë Wendy Rexon dhe vajza e saj Kelly, ato që urojnë mirëseardhjen në fluturimin e “Delta Airlines”, në linjën Los Angeles-Atlanta. Një çështje familje në lartësi të ma

25.Mar.2019 21:33
6-vjeçari i verbër që luan piano

6-vjeçari i verbër që luan piano

Një histori shumë e bukur vjen nga Shtetet e Bashkuara ku një vogëlush u bë viral prej mënyrës se si luan në piano. Ai është vetëm 6 vjeç, ka lindur i verbër, por kjo nuk e pengoi q&

20.Mar.2019 08:24
Rihapet muzeu i spiunazhit të 007-ave

Rihapet muzeu i spiunazhit të 007-ave

Muzeu më i madh në botë kushtuar historisë së spiunazhit të filmave me 007-a, që do të ketë të gjitha pajiset e përdorura gjatë gjithë historisë së filmave të këtij

08.Mar.2019 10:43