Akuza dhe fyerje mes Arifit dhe Kamberit në kuvendin komunal në Bujanoc (video)
Lokale

Akuza dhe fyerje mes Arifit dhe Kamberit në kuvendin komunal në Bujanoc (video)

18.Sep.2018 16:46
0

Në punimet e seancës së kuvendit komunal të komunës së Bujanocit, këshilltari dhe ish kryetari i komunës Nagip Arifi dhe kryetari i tanishëm i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi kanë shkëmbyer akuza dhe fyerje mes veti.

Fillimisht Arifi në fjalimin  e tij kërkoi informacione shtesë rreth disa projekteve  në territorin e komunës së Bujanocit dhe pastaj me Kamberin drejtuan akuza mes njëri tjetrit, shkruan Titulli.com.

Video më poshtë sqaron situatën më mirë.

 

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration