Vdes nxënësi shqiptar gjatë orarit mësimorë Raincë të  Preshevës
Lugina

Vdes nxënësi shqiptar gjatë orarit mësimorë Raincë të Preshevës

11.Oct.2018 13:06
0

Një gjashtëvjeçar me  inicialet F.J, nxënës i klasës së parë të shkollës fillore “Zenel  Hajdini “në fshatin Raincë të  Preshevës ka vdekur në rrethana të paqarta në ndërtesën e shkollës gjatë orarit mësimor, shkruan Titulli.com.

Nga ministria e Arsimit të Serbisë i kanë thënë Tanjugut se publiku do të informohet për detajet kur të mbledhin  të gjitha informacionet e nevojshme, përcjell Titulli.com

“Ne kemi rënë në kontakt me autoritetet në mënyrë që të kuptojmë  saktësisht se çfarë ka ndodhur dhe kur kemi të gjithë informacionin e nevojshëm publiku do të informohet në kohën e duhur”, thanë nga kjo ministri./Titulli.com/

Komuna e Preshevës ndan subvencione për 48 biznese (lista e përfituesve)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration