Shqiprim Arifi në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrihet ne spitalin e Nishit
Lokale

Shqiprim Arifi në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrihet ne spitalin e Nishit

15.Nov.2020 18:10
0
Kryetari i komunës së Preshevës përmes një njoftimi në facebook thotë se është në gjendje të rëndë shëndetësore.
 
Ky është postimi i plotë i Shqiprim Arifit: 
 
Të nderuar qytetar të Komunës së Preshevës
 
Kam obligim moral të ju njoftoj se jam në gjendje të rëndë shëndetësore dhe gjindem momentalisht nën përkujdesjen e ekipit mjekësor në Spitalin e Nishit. Edhe pse kam kryer disa ditë më parë testin për Corona me rezultat negativ, ndërkaq kam pasur përkeqësime të shëndetit dhe jam detyruar të shtrihem në Spital.
 
Ju përshëndes të gjithëve.
 
Shtoni kujdesin të gjithë, ruani veten dhe familjen.
Qeveria e Serbisë vendosë: Nga dita martë kufizohet puna nga ora 21 deri 5
Presidenti i Shqipërisë Meta i uron shërim të shpejtë kryetarit të Komunës së Preshevës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration