Rajoni dhe Politika

Macron i dërgon letër Vuçiqit

Macron i dërgon letër Vuçiqit

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq do t’i drejtohet gazetarëve në konferencë rreth një letre të cilën ia ka dërguar presidenti i Francës, Emanuel Macron. Ndonëse nuk dihet p&eum

21.Nov.2018 09:31