Rajoni dhe Politika

Thaçi: Shihemi në Paris (VIDEO)

Thaçi: Shihemi në Paris (VIDEO)

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka postuar një video në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet duke u përshëndetur me Presidentin francez Emmanuel Macron dhe Kancelaren gjermane Angela Merkel, njofton K

30.Apr.2019 09:49