PVD dorëzon listën “Partia për Veprim Demokratik – Driton Rexhepi”
Lokale

PVD dorëzon listën “Partia për Veprim Demokratik – Driton Rexhepi”

16.Mar.2020 21:46
0

Anëtarë  të Partisë për Veprim Demokratik në Bujanoc kanë dorëzuar në komisionin komunal zgjedhorë nënshkrimet e nevojshme me 41 emrat e kandidatëve për këshilltarë në kuvendin komunal.

Bartësi i kësaj liste, Driton Rexhepi ka shkruar se certifikohet Lista "Partia për Veprim Demokratik - Driton Rexhepi" me numrin 6 për zgjedhjet lokale.

Deri më tani kjo është lista e dytë shqiptare e certifikuar në komisioni komunal zgjedhorë dhe sipas paralajmërimeve përgatitjet po I bëjnë edhe 3 lista shqiptare./Titulli.com/

KBI ndalon faljet e namazeve ditore në xhami dhe xhumasë në komunë në e Bujanocit
Këshillat e OBSH-së për koronavirusin
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration