titulli.com
Lokale

Prej nesër rënie të temperaturave

31.Jul.2012 22:37
0
Prej nesër deri të premten do të regjistrohen rënie të temperaturave në Luginë dhe rajon, njofton Enti Hidrometeorologjik.  Sipas të dhënave të këtij enti, nesër pritet ndryshimi i motit dhe kohë jostabile me mundësi të reshjeve të shiu dhe erë nga veriu. Temperaturat pritet të shënojnë rënie prej 5 deri në 8 gradë celsius. Ndërsa, nga dita e premte pritet rikthimi i motit të nxehtë dhe temperaturave të larta. /Titulli.com/
Sofra e Iftarit bashkon besimtarët në Osllarë
Ju thërret xhamia e Tërnocit (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration