Policia lokale arreston kontrabanduesin e cigareve në Bujanoc Foto ilustrim nga interneti
Lokale

Policia lokale arreston kontrabanduesin e cigareve në Bujanoc

05.Aug.2022 08:37
0

Pjesëtarët e Policisë në Bujanoc, me urdhër të Prokurorisë Themelore Publike në Vrajë, do të paraqesin kallëzim penal kundër dyzet e katër vjeçarit nga rrethina e këtij qyteti, përcjellë Titulli.com.

Sipas njoftimit të policisë ekziston dyshimi se ka kryer veprën penale të tregtisë së paligjshme të mallrave të akcizës.

Policia gjatë ditës se djeshme në Bujanoc ka ndaluar veturën “Seat” të cilën e drejtonte i dyshuari dhe ka gjetur 300 kuti cigare, pa dokumentacion përkatës, thuhet në njoftimin e policisë, transmeton Titulli.com.

Komuna e Bujanocit shpall konkurs për bashkëfinancimin e masave të rehabilitimit të energjisë (dokumentet)
Escobar: Asociacioni nuk duhet të jetë shtet brenda shtetit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration