Lokale

PD shpallë fitoren e zgjedhjeve lokale në Bujanoc?

PD shpallë fitoren e zgjedhjeve lokale në Bujanoc?

Plotesuar (23:20): Partia Demokratike shpall fitoren si lista e parë shqiptare fitues e zgjedhjeve lokale në komunën e Bujanocit. Sipas rezultateve preliminare nga shtabet zgjedhore në komunë të Bujanocit PD ka fituar r

21.Jun.2020 23:11
Fillon heshtja zgjedhore, votimi më 21 qershor

Fillon heshtja zgjedhore, votimi më 21 qershor

Heshtja zgjedhore për zgjedhjet parlamentare, krahinore dhe lokale fillon nga sot dita e premte dhe zgjatë deri sa të mbyllen vendvotimet të dielën më 21 qershor ora 20:00, shkruan Titulli.com. Gjatë kohës s&e

19.Jun.2020 07:59