Lista e kryesisë së PDSH-së dhe deklarata politike
Lokale

Lista e kryesisë së PDSH-së dhe deklarata politike

14.Dec.2020 11:28
0

Pas përmbylljes së zgjedhjeve brenda Partisë Demokratike Shqiptare në Preshevë, është publikuar edhe lista e kryesisë së këtij subjekti për mandatin 2020-2024.

Gjithashtu është mbajtur seanca e parë e Këshillit Qendror të PDSH-së ku është zgjedhur kryesia e re për mandatin katër vjeçar 2020-2024 si dhe është miratuar Deklarata politike si vizion e strategji.

 

Video-lojëra me krime lufte: Operacioni te familja jashari në Kosovë, pjesë?
Vendim zyrtar: Hyrja në Serbi me PCR test ose 10 ditë izolim
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration