Ky libër përflitet se ka parashikuar koronavirusin?
Atraktive

Ky libër përflitet se ka parashikuar koronavirusin?

24.Mar.2020 12:43
0

Sylvia Browne është një autore amerikane që ka ndërruar jetë në vitin 2013. Ajo u bë e famshme në fillim të viteve 2000, pasi pretendonte se mund të parashikonte të ardhmen dhe mund të komunikonte me shpirtrat. Në vitin 2008, pak kohë pasi virusi SARS ishte zhdukur, ajo shkroi librin “End Of Days”. Mes të tjerash, autorja ka shkruar se një sëmundje që prek rrugët e frymëmarrjes do të përhapet në gjithë globin në 2020-ën. 

“Rreth 2020-ës një sëmundje e rëndë e ngjshme me pneumoninë do të përhapet në gjithë globin, duke sulmuar mushkëritë dhe bronket, duke i rezistuar çdo trajtimi. Edhe më enigamtik se vetë sëmundja do të jetë fakti që do të zhduket aq shpejt sa u përhap. Do të rikthehet sërish pas 10 vitesh dhe më pas do të zhduket totalisht”, -shkruhet në librin “End Of Days”. 

Libri po bën xhiron e botës, në këtë periudhë që koronavirusi po merr përhapje të gjerë.

Bujqit e komunës së Bujanocit të aplikojnë për leje të lëvizjes (linku)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration