Komuna e Bujanocit promovon punimet në Liqenin e Bujanocit (foto)
Lokale

Komuna e Bujanocit promovon punimet në Liqenin e Bujanocit (foto)

26.Oct.2021 19:26
0
Kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi me bashkëpunëtorë ka përcjellur sot përfundimet e punimeve infrastrukturore në fshatin Samolicë, si dhe punimet në liqenin e Bujanocit, thuhet në njoftimin e komunës të publikuar në Facebook.
 
Komuna e Bujanocit përmes publikimeve promovon punën e saj por kontaktet me publikun medial i ka të rralla dhe të selektuara.
 
Njoftimi i plotë në Facebook:
 
 
 
Vuçiq: Më 6 nëntor do të ketë aksion të ri në veri, katastrofike për ne
Si vepron Huewei në Serbi dhe cilat janë marrëveshje sekrete?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration