Komuna e Bujanocit ka kontraktuar kompaninë për pastrimin e borës
Lokale

Komuna e Bujanocit ka kontraktuar kompaninë për pastrimin e borës

15.Jan.2021 15:39
0

Përmes një njoftimi të publikuar në Facebook komuna e Bujanocit thotë se është angazhuar kompania për pastrimin e rrugëve.

Ky është njoftimi i plotë i komunës së Bujanocit: 

Në orët e hershme të mëngjesit kompania "Saba Bellça" me urdhër nga organet komunale ka filluar pastrimin e rrugëve kryesore në qytet dhe fshatrat përreth.

Tani të gjitha rrugët kryesore janë të qarkullueshme. Por, megjithatë, apelohen ngasësit e veturave që të shtojnë kujdesin në komunikacion.

Si ta zbuloni se çfarë di për ju Facebook-u
KKSH dhe Shoqata "Mjekët e Luginës" përpjekje për realizimin e iniciativës për spital të Luginës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration