Bujanoc: Kërkohet ndihmë urgjente për shërimin e Afërdita Ahmetit

Nga Redaksia 11.10.2017 08:30

Familja Ahmeti nga Nesalca e Bujanocit, kërkon ndihmë për trajtimin mjekësor të motrës së tyre, Afërdita Ahmeti.

Afërdita, 43 vjeçare, është diagnostifikuar me kancer, ndërsa terapia për mjekim e saj, është shumë e shtrenjtë, që kap vlerën rreth 28.000 euro.

Familja, në pamundësi për t’i mbuluar të gjitha shpenzimet, kërkon ndihmën financiare nga të gjithë vullnetmirët.
Të gjithë të interesuarit, mund të kontribuojnë nëpërmjet kësaj llogarie bankare:
RBKO XKPR XXX Iban XK
051501050001058830

Kontakt personi: Ilir Ahmeti

+381-62-969-592
+377-44-677-176

Nga Redaksia 11.10.2017 08:30
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.