Deputetët popullorë në Bujanoc Kamberi e Beqiri mikpresin delegacionin e Kosovës
Lokale

Deputetët popullorë në Bujanoc Kamberi e Beqiri mikpresin delegacionin e Kosovës

09.Jul.2020 19:36
0

Shaip Kamberi dhe Nadie Beqiri deputetë popullorë kanë mikpritur delegacionin me ministrat e Kosovës të cilët po qëndrojnë për vizitë në Luginë të Preshevës/

"Në takim me ministrat e Qeverisë së Republikës së Kosovës: Meliza Haradinaj-Stublla dhe Selim Selimi. Sfidat e deputetëve shqiptarë në Parlament dhe perspektivat e bashkëpunimit me institucionet e Republikës së Kosovës", ka shkruar Kamberi.

Selim Selimi, ministër i Drejtësisë në Kosoveë është shprehur se gjatë vizitës së tij në  Bujanoc takoi edhe  deputetët e zgjedhur nga "Lista e Përbashkët" Alternativa Demokratike Shqiptare.

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj Stublla dhe ministri i Drejtësisë, Selim Selimi janë dy ministrat e parë të Qeverisë Hoti që sot vizituan Luginën e Preshevës./Titulli.com/

Delegacioni i Kosovës pas takimit me Ragmi Mustafën në Këshillin Kombëtar Shqiptar (video)
Ministrat e Kosovës priten nga Nagip Arifi në Partinë Demokratike në Bujanoc (foto)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration