APN fillon fushatën për Këshillin Kombëtar Shqiptar, arsyeja fëmijët
Lugina

APN fillon fushatën për Këshillin Kombëtar Shqiptar, arsyeja fëmijët

22.Oct.2018 03:21
0

Lista “Alternativa për Ndryshim- Shqiprim Arifi”, ka hapur fushatën parazgjedhore në shtëpinë e kulturës në Preshevë për zgjedhjet e Këshillit Kombëtar Shqiptar që do të mbahen më 4 nëntor.

Bartësi, Arbër Pajaziti foli për fushat në të cilat do të orientohet programi i tyre parazgjedhorë ndërsa sipas tyre fusha e arsimit do të merrë një vëmendje të vecantë kryesisht mungesa e teksteve shkollore.

Kryetari i APN-së, Shqiprim Arifi duke folur për këto zgjedhje dhe rolin theksoi se arsyet kryesore janë fëmijët shqiptarë, shkruan Titulli.com.

Gjatë këtij tubimi promovues u prezntuan edhe kandidatët tjerë për kuvendin e përgjithshëm të Këshillit Kombëtar Shqiptar./Titulli.com/

Vuçiq për Kosovën: Do ta them të vërtetën edhe pse nuk do t’iu pëlqejë serbëve
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration