Vuçiq: Kemi punuar nga viti 2012, do ta bind Bujanocin dhe Preshevën?
Lugina

Vuçiq: Kemi punuar nga viti 2012, do ta bind Bujanocin dhe Preshevën?

05.Feb.2019 09:56
0

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se nuk do të bëhet asnjë zgjidhje për Kosovën pa pëlqimin e qytetarëve.

Ai në televizionin happy paralajmëroi se nga dita e enjte do të fillojë kampanjën “E ardhmja e Serbisë” në gjithë territorin e vendit, transmeton Titulli.com.

“Do të japin raportin popullit se çka kemi punuar nga viti 2012. Do të flas me kryeministren Ana Brnabiq”, është shprehur mes tjerash Vuçiq.

Aleksandar Vuçiq theksoi se dëshira e tij është që të bind Tërgovishtën, Bujanocin dhe Preshevën por se nuk do mundë të ketë sukses në çdo vend./Titulli.com/

Vuçiq: S’ka zgjidhje për Kosovën pa pëlqimin e qytetarëve serbë
SHBA dhe Anglia përgatisin ferrin për Serbinë në OKB – zbulohen detaje të luftës për Kosovën në New York
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration