"Vera Kulturore' 2022 filloi aktivitetet para shtëpisë së kulturës në Bujanoc (foto&video)
Lokale

"Vera Kulturore' 2022 filloi aktivitetet para shtëpisë së kulturës në Bujanoc (foto&video)

01.Aug.2022 07:40
0

Filloi mbrëmë "Vera kulturore" 2022 si pjesë e aktiviteteve "Ditët e diasporës" në komunë të Bujanocit.

Në organizim të shtëpisë së kulturës në Bujanoc u shfaq ekspozita nga Leonet AbdyliP dhe u prezantua program muzikor nga shoqërit lokale "Zëri i Luginë" dhe "Jehona" dhe këngëtari Ibrahimm iseni.

Vuçiq: I kemi lutur ta shtyjnë vendimin Kosova deri në një marrëveshje në Bruksel
Borrell: Barrikadat të hiqen menjëherë, çështjet të adresohen përmes dialogut Kosovë-Serbi
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration