Kryetari i komunës, Shaip Kamberi merr pjesë në Odën Ekonomike të Sllovenisë
Lokale

Kryetari i komunës, Shaip Kamberi merr pjesë në Odën Ekonomike të Sllovenisë

05.Dec.2019 12:49
0

Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi së bashku me përfaqësues të bizneseve nga Lugina dhe Llulzim Rashitin nga Union i Bizneseve në Bujanoc po qëndron në Odën Ekonomike të Sllovenisë në Lubjanë.

Kamberi në një postim në facebook nga Sllovenia shkruan se është prezent edhe me përfaqësuesit e bizneseve lokale.

 “Në Odën ekonomike të Sllovenisë në Lubjanë, në konferencë për mundësitë e investimeve sllovene në Bujanoc bashkë me Lulzim Rashitin nga Unioni Bizneseve Bujanoc dhe pronarin e Bici Compani, Gafurr Bici dhe Bujar Mustafën nga Fluidi Group” – shkruan Kamberi.

Trupi Koordinues ndan bursa për 300 nxënës të shkollave të mesme nga Bujanoci, Presheva dhe Medvegja
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration