PVD dorëzon listën për zgjedhjet e parakohshme lokale në Preshevë
Lokale

PVD dorëzon listën për zgjedhjet e parakohshme lokale në Preshevë

22.Feb.2021 20:44
0
Sonte, Komisionin Komunal Zgjedhor i Preshevës ka certifikuar listën e Partisë për Veprim Demokratik, për zgjedhjet e parakohshme lokale të 28 marsit.
 
Lista zgjedhore “Partia për Veprim Demokratik - Ardita Sinani” do ta ketë numrin 4.
 
Ky numër reflekton listën e mbështetjes së qytetarëve të komunës së Preshevës, si dhe përfaqëson pothuajse çdo fushë profesionale dhe strukturë shoqërore.
 
Numri 4 është garanca për një realitet të ri në Preshevë, për një komunë më të zhvilluar, për një kryetare më të mirë.
 
 
 
DFC-ja e përkushtuar ndaj Ballkanit edhe pas bisedimeve për mbylljen e zyrës në Serbi
Von Cramon: Zyrtarët dhe mediat shtetërore në Serbi po shpërndajnë dezinformata
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration